Svatební hostina Ostrava a okolí

Svatební den je vždy zcela výjimečný. Nádherná příležitost oslavit lásku dvou lidí s rodinami a nejbližšími přáteli. V takový den chcete, aby bylo vše dokonalé a bez starostí. Chcete si odnést zážitek, na který budete s úsměvem vzpomínat ještě o mnoho let později.

I pro nás jsou takové dny velice důležité, a proto bychom Vám rádi nabídli naše elegantní prostory, naše nemalé schopnosti, a hlavně naše skvělé jídlo, na které jsme zaslouženě pyšní.

Hledáte kde v Ostravě a okolí uspořádat svatební hostinu? Vyzkoušejte restauraci U Feldů!

Rádi pro Vás zajistíme svatební hostinu, jak se sluší a patří. Svatební přípitek, předkrm, polévku, hlavní chod i aperitiv. Večer Vás bude čekat bohatý raut s pestrou nabídkou studených i teplých pochoutek přesně dle vašeho přání. Doslova nadšeni pak budete ze zákusků naší paní cukrářky.

K pití krom klasických nápojů vyrábíme i vlastní limonádu, kávu bereme z osvědčené pražírny a spolupracujeme s mnoha zajímavými mikro pivovary v širokém okolí. Uvidíte, že na své si přijdou jak mladší sourozenci, tak i prošedivělí strýcové.

Svatební hostina bez zbytečných starostí

Rovněž běžně zajišťujeme květinovou výzdobu, zasedací pořádek a výslužku plnou laskomin. Pokud si budete přát, rádi se postaráme i o program včetně svatebních zvyků. Jedinou vaší povinností bude dobře se bavit.

Cena svatební hostiny se bude odvíjet od počtu hostů a vašich nároků. Společně probereme vše důležité a najdeme ideální způsob, jak co nejlépe naplnit vaše představy a sny v hranicích vašich finančních možností. Dopředu s vámi probereme možné problémy a úskalí, takže během svatebního dne vás bude čekat jen zábava, smích a víc jídla, než sníte.

Rezervace hostince pro svatební hostinu

Pro rezervaci termínu prosím využijte tyto kontakty:

Anebo, ještě lépe, za námi přijeďte přímo do Klímkovic. Z Ostravy, Polanky nebo Bílovce je to jen pár minut autem, vše probereme osobně, a nakonec si můžete den zpříjemnit třeba procházkou v blízkém zámeckém parku.

Cena svatební hostiny

Cena svatební hostiny se odvíjí čistě od vašich požadavků, ale abyste si mohli udělat představu, na kolik Vás vše vyjde, připravili jsme pro vás dvě ukázková svatební menu:

Klasické svatební menu:

Předkrm:

  • Šunkové rolky s křenem, bagetka

Polévka:

  • Slepičí vývar s játrovou rýži a nudlemi

Hlavní jídlo:

  • Hovězí svíčková na smetaně, houskový knedlík,, citron, šlehačka, brusinky 

Cena:  499 Kč


Svatební menu pana šéfkuchaře:

Předkrm:

  • Jemně zauzené kachní prsičko, brusinková pěna, bagetka
  • Husí paštika, kdoulové pyré, portská cibulka, bagetka

Polévky:

  • Dýňový krém
  • Česnekový krém

Hlavní jídlo:

  • 200g Vepřová panenka v parmské šunce, zauzené brambory, omáčka ze sušených rajčat
  • 200g  Steak z vepřové kotlety, listový špenát, hříbkové ragú, bramborové rösti 

Cena: 589 Kč


Svatební dort:

Naše paní cukrářka připraví jakýkoliv svatební dort pro celou svatbu, nebo můžeme připravit menší dort do čela  hostiny na rozkrojení a  pro svatební hosty nachystáme  schwarzwaldskou roládu, nebo malé porcové  schwarzwaldské dortíky. Anebo tiramisu roládku, nebo tiramisu malé porcové dortíky.  Z dezertů a dortů lze připravit cokoliv od dortů, rolád, cupcaků, až po sweet bar na raut, dle Vašeho přání.

Večerní raut:

Večerní raut Vám připravíme opět na Vaše přání v rozsahu 300,- až 500,- za hosta. Nachystáme pro Vás úžasnou směs rozmanitých pochoutek od klasik jako jsou řízečky, sýrové kuličky nebo roládky až po pochoutky jako je naše domácí kachní paštička, krevety nebo kuřecí maso s curry majonézou a parmezánem.